Automobilový průmysl

Inovativní řešení pro automobilový průmysl

Počet automobilů na světových silnicích již brzy překročí tři miliardy. Je tedy načase přehodnotit systém dopravy a poohlédnout se po řešeních, která pomohou snížit emise a spotřebu paliva a zvýšit bezpečnost cestujících. Spojte se s naším globálním týmem a navrhněte na základě nejnovějších vědeckých poznatků nové, udržitelné alternativy.

Má-li být automobil úsporný a šetrný k životnímu prostředí a přitom výkonný, pohodlný a cenově přijatelný, je pro jeho výrobu nezbytné zvolit správný materiál. Společnost DuPont nabízí více než 100 technologií a typů vysoce funkčních produktů a rovněž služby globální sítě zkušených vývojářů, a tak je pro vývoj úsporných vozů s vynikajícími jízdními vlastnostmi více než kompetentním partnerem.

Naši odborníci se zaměřují na vývoj inovací, jež se týkají osmi hlavních témat současného automobilového průmyslu: udržitelnosti, alternativních pohonů, odlehčení karosérie, zvýšení výkonu, účinnosti hnací jednotky, celkových nákladů na systém, bezpečnosti a v neposlední řadě pohodlí a designu. Společně jistě dokážeme najít mnoho skvělých řešení a vyrábět šetrnější a úspornější vozy, které bude radost řídit.

INFORMACE A NÁMĚTY

ZNAČKY SPOLEČNOSTI DUPONT