Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Výrobky pro profesionální krajinářské úpravy

Profesionální produkty a řešení společnosti DuPont pro krajinářské úpravy

Ta stejná společnost, která světu přinesla více než dvě staletí revolučních inovací produktů, vám nabízí profesionální produkty pro krajinářské úpravy. Jejich cílem je usnadnit a zefektivnit instalaci a současně přinášet krásné a trvalé výsledky, které si naši zákazníci zamilují.

Chytrá řešení pro nádherný vzhled trávníků a zahrad

Naše profesionální textilní materiály pro použití při zahradních a krajinných úpravách jsou silnou zbraní proti plevelu a současně prospívají zdraví rostlin a křovin.  A náš umělý trávník představuje realistickou alternativu, která šetří vodu a minimalizuje nutnost údržby.

Dlouhodobá stabilita od odborníků

Produkty společnosti DuPont určené ke stabilizaci půdy a geotextilie se stanou základem úspěchu vašich krajinářských a stavebních projektů. Nabízíme vysoce účinné produkty, jejichž účelem je zajišťovat stabilitu půdy, odvodnění a zmírňovat erozi atd.

Řešení pro lesní hospodaření, která aktivně kotví, stabilizují a kontrolují

Náš tým odborníků na lesní hospodaření vám přináší řešení ke stabilizaci a kotvení nových stromů a kořenové bariéry, které pomáhají efektivně kontrolovat růst.