Ochrana proti chemickým a biologicky nebezpečným látkám

Ochrana s kombinézami DuPont proti chemickým a biologickým rizikům

Škála biologických rizik neustále roste. Stejně tak se rozšiřuje náš sortiment chemických ochranných oděvů Tyvek® a Tychem® proti biologicky nebezpečným látkám.

Tyvek® a Tychem® jsou navrženy pro omezené použití. Tyto pevné, lehké kombinézy proti biologickým činitelům mají certifikaci CE až do kategorie III, typ 3-B, 4, 5 a 6 a jsou odolné proti roztržení a oděru.

Tyvek® 600 Plus

Kombinézy Tyvek® 600 Plus jsou vyrobeny z textilie Tyvek®, avšak nabízejí další výhody ochranných prvků a švy překryté ochrannou páskou. Tyto oděvy jsou ideální pro činnosti vyžadující účinnou celotělovou ochranu, kterou nabízí kombinéza typu 4. Je určena pracovníkům vystaveným intenzivnímu postřiku kapalných aerosolů i pevným částicím přenášeným vzduchem. Kombinézy Tyvek® 600 Plus jsou prodyšné chemické ochranné oděvy – kategorie III, typu 4-B, 5-B, 6-B, které vyhovují požadavkům na biologickou ochranu podle normy EN 14126 a mají skladovatelnost 10 let (s výjimkou účinnosti antistatické úpravy).

Tychem® 2000 C

Tyto lehké, a přesto odolné oděvy pomáhají zajišťovat protichemickou ochranu proti široké škále koncentrovaných anorganických chemikálií a ultrajemným částicím, stejně jako biologickou ochranu, při splnění požadavků normy EN 14126 na nejvyšší úrovni. Díky ergonomickému střihu, nízké hmotnosti a poddajnosti pomáhají uživatelům zvládat i obtížné úkoly snáze a pohodlněji.

Tychem® 6000 F

Tyto lehké, a přesto pevné oděvy pomáhají zajišťovat protichemickou ochranu proti široké škále organických a vysoce koncentrovaných anorganických chemikálií a biologickou ochranu, která splňuje požadavky normy EN 14126 na nejvyšší úrovni. Díky ergonomickému střihu, nízké hmotnosti a poddajnosti pomáhají uživatelům zvládat i obtížné úkoly snáze a pohodlněji.

ZNAČKY SPOLEČNOSTI DUPONT

PŘÍPADOVÉ STUDIE

INFORMACE A NÁMĚTY