Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Ochrana proti chemickým a biologicky nebezpečným látkám

Ochrana s kombinézami DuPont proti chemickým a biologickým rizikům

Škála biologických rizik neustále roste. Stejně tak se rozšiřuje náš sortiment chemických ochranných oděvů Tyvek® a Tychem® proti biologicky nebezpečným látkám.

Tyvek® a Tychem® jsou navrženy pro omezené použití. Tyto pevné, lehké kombinézy proti biologickým činitelům mají certifikaci CE až do kategorie III, typ 3-B, 4, 5 a 6 a jsou odolné proti roztržení a oděru.

Tyvek® Classic Plus

Kombinézy Tyvek® Classic Plus jsou vyrobeny z textilie Tyvek®, avšak nabízejí další výhody ochranných prvků a švy překryté ochrannou páskou. Tyto oděvy jsou ideální pro činnosti vyžadující účinnou celotělovou ochranu, kterou nabízí kombinéza typu 4. Je určena pracovníkům vystaveným intenzivnímu postřiku kapalných aerosolů i pevným částicím přenášeným vzduchem. Kombinézy Tyvek® Classic Plus jsou prodyšné chemické ochranné oděvy – kategorie III, typu 4-B, 5-B, 6-B, které vyhovují požadavkům na biologickou ochranu podle normy EN 14126 a mají skladovatelnost 10 let (s výjimkou účinnosti antistatické úpravy).

Tychem® C

Tyto lehké, a přesto odolné oděvy pomáhají zajišťovat protichemickou ochranu proti široké škále koncentrovaných anorganických chemikálií a ultrajemným částicím, stejně jako biologickou ochranu, při splnění požadavků normy EN 14126 na nejvyšší úrovni. Díky ergonomickému střihu, nízké hmotnosti a poddajnosti pomáhají uživatelům zvládat i obtížné úkoly snáze a pohodlněji.

Tychem® C2

Kombinézy Tychem® C2 nabízejí všechny výhody kombinéz Tychem® C, se zvýšenou mechanickou pevností, opakovaně použitelným uzavíráním a systémem dvojitých manžet. Jsou široce používány při průmyslovém čištění, chemické výrobě a v petrochemickém průmyslu.

Tychem® F

Tyto lehké, a přesto pevné oděvy pomáhají zajišťovat protichemickou ochranu proti široké škále organických a vysoce koncentrovaných anorganických chemikálií a biologickou ochranu, která splňuje požadavky normy EN 14126 na nejvyšší úrovni. Díky ergonomickému střihu, nízké hmotnosti a poddajnosti pomáhají uživatelům zvládat i obtížné úkoly snáze a pohodlněji.

Tychem® F2

Kombinézy Tychem® F2 nabízejí všechny výhody kombinéz Tychem® F, se zvýšenou mechanickou pevností, opakovaně použitelným uzavíráním a systémem dvojitých manžet pro náročné aplikace. Jsou široce používány při průmyslovém čištění, chemické výrobě a v petrochemickém průmyslu.

ZNAČKY SPOLEČNOSTI DUPONT

PŘÍPADOVÉ STUDIE

INFORMACE A NÁMĚTY