Ochranné oděvy Tychem®

Oděvy DuPont™ Tychem® pro lehkou ochranu před chemickými a biologickými riziky.

Ne všechny smrtelné hrozby mají podobu požárů či zbraní. Pokud jde o komplexní ochranu proti nebezpečným chemikáliím, toxickým plynům a biologickým rizikům, spoléhají pracovníci v průmyslových provozech na ochranné oděvy DuPont™ Tychem®.

Tychem® je inovativní řada textilií. Je tvořena vícevrstvou bariérou, která napomáhá zajistit ochranu proti chemickým a biologickým nebezpečím. Laminovaná textilie s pevným podkladem materiálu Tyvek® nabízí robustní řešení s vysokou úrovní chemické bariéry při neobvykle nízké hmotnosti.

Textilie Tychem® je k dispozici u následujících typů ochranných oděvů:

Kombinézy Tychem® 2000 C jsou charakteristické povrstvenou textilií Tyvek® a poskytují bariérovou ochranu proti řadě koncentrovaných anorganických chemikálií a biologických nebezpečí.

Nové ochranné oděvy Tychem® 4000 S využívají film laminovaný na textilii Tyvek® pro dosažení bariéry proti permeaci řady vysoce koncentrovaných anorganických i některých organických chemikálií. Jsou navrženy pro snazší pohyblivost, komfort a lepší přijetí uživateli.

Ochranné oděvy Tychem® 6000 F, které také využívají textilii Tyvek® s laminovaným filmem, poskytují nejširší bariérovou ochranu, která pomáhá chránit pracovníky proti celé řadě toxických průmyslových organických chemikálií a vysoce koncentrovaných anorganických chemikálií (i pod tlakem), proti částicím, biologickým rizikům a chemickým bojovým látkám.

Protože při použití materiálu Tyvek® poznáte rozdíl

Dotknete-li se kteréhokoli oděvu z uceleného sortimentu produktů DuPont ™ Tyvek®, okamžitě si všimnete rozdílu. Textilie Tyvek®, která je opatřena antistatickou úpravou, je jedinečný a všestranný materiál, který je houževnatý a výjimečně netřepivý, přesto však mimořádně lehký a měkký. Je prodyšný pro vzduch i vodní páru, přesto však odpuzuje kapaliny a aerosoly na vodní bázi, jakož i jemné částice a vlákna.

PŘÍPADOVÉ STUDIE