U materiálu Tyvek® poznáte rozdíl

Ochranné obleky mohou vypadat stejně, ale pouze z dálky. Jedinečný materiál Tyvek® od firmy DuPont překračuje povrchní podobnost a na současném trhu nabízí ideální rovnováhu ochrany a komfortu.

Dotknete-li se kteréhokoli oděvu z uceleného sortimentu produktů DuPont™ Tyvek®, okamžitě postřehnete rozdíl. Budete-li ochranný oděv Tyvek® nosit při své každodenní práci v kterémkoli z nepostradatelných průmyslových oborů, při níž se pravidelně setkáváte s nebezpečím, bude zaznamenaný rozdíl ještě patrnější. Díky jedinečné kombinaci vlastností, od trvale vysoké úrovně ochrany až po stálý komfort, je Tyvek® ideální pro širokou oblast použití.

Vynikající ochrana
Textilie Tyvek®, která je opatřena antistatickou úpravou, poskytuje vysokou úroveň ochrany před širokou řadou nebezpečí, včetně vystavení účinkům kapalných a pevných chemikálií, jemného prachu a vláken. Je tomu tak proto, že jeho jemný povrch odpuzuje jak kapaliny, tak pevné částice a poskytuje nejúčinnější chemickou bariéru ve své kategorii. Díky jedinečné struktuře pevných, kontinuálních vláken vysokohustotního polyetylénu se materiál Tyvek® netřepí a neobsahuje přísady či plniva. Tyvek® také přispívá k minimalizaci kontaminace produktů a procesů od lidí v prostředích čistých prostorů, jako například ve farmaceutickém a potravinářském průmyslu.

Komfort spojený s odolností
Textilie Tyvek®, která byla vynalezena a je vyráběna výlučně společností DuPont, je houževnatý a všestranný materiál, který je vysoce odolný proti opotřebení. I po povrchovém oděru si textilie uchovává svoji vysokou bariérovou účinnost, jelikož její ochranná bariéra je tvořena celým rozsahem její tloušťky. Navzdory své odolnosti je textilie Tyvek® měkká na dotyk, mimořádně lehká a poddajná a navíc propustná pro vzduch a vodní páru. Kombinace těchto vlastností vysvětluje, proč je nošení oděvů Tyvek® tak pohodlné.

Profesionální podpora
Většině lidí mohou ochranné kombinézy připadat na pohled stejné a výběr správného oděvu pak může být časově náročným a složitým úkolem. DuPont poskytuje vše od individuální podpory až po nejrůznější online nástroje, mezi které patří například služba Techline, která zákazníkům pomáhá při výběru nejvhodnějších obleků pro jejich potřeby.

Nejvyšší účinnost na trhu
Díky své jedinečné struktuře poskytuje Tyvek® odolnou bariéru proti široké řadě chemických nebezpečí a současně ideální rovnováhu mezi pohodlím a ochranou. Proto také oděvy Tyvek® zaujímají po dobu uplynulých 20 let vedoucí místo mezi ochrannými kombinézami typu 4, 5 a 6 na evropském trhu.

Názory našich zákazníků jsou přitom potvrzeny výsledky testů: Tyvek® zaujímá vedoucí postavení na trhu při všech standardních testech vnitřního průniku, penetrace a permeace – jak před oděrem, tak i po něm, v pouštění vláken atd.

Seznamte se s textilií Tyvek® prostřednictvím řady našich videoklipů – U materiálu Tyvek® poznáte rozdíl