Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

DuPont™ Avaunt® 15 EC insekticid

účinkuje na rezistentní populace blýskáčků (závažní škůdci řepky)

Avaunt® 15 EC je kontaktní a požerový insekticid s obsahem účinné látky indoxakarb ve formě emulgovatelného koncentrátu. Přípravek je využitelný v systému integrované ochrany rostlin.

Avaunt® 15 EC

Balení přípravku Avaunt® 15 EC

DuPont™ Avaunt® 15 EC insekticid se aplikuje proti škůdcům řepky v porostu bez teplotních omezení. Účinkuje rovněž ovicidně a hubí všechna larvální stádia citlivých druhů hmyzu. Indoxakarb patří do nové skupiny účinných látek (IRAC skupina 22A) a doposud nebylo zaznamenáno snížení citlivosti nebo rezistence populací blýskáčka řepkového (hlavní škůdci řepky) k této účinné látce. Je vhodnou součástí antirezistentních strategií (pyrethroidy). Účinnost po aplikaci je rychlá s dlouhým reziduálním efektem.

 

 

Hlavní výhody:

  • Kontaktní a požerový insekticid
  • Účinkuje na rezistentní populace blýskáčků
  • Přípravek je předurčen pro integrovanou ochranu rostlin
  • Bez teplotního omezení při aplikaci
  • Nehubí necílový hmyz (např. parazitoidy blýskáčka a bejlomorek)

Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze orientační povahu. Před použitím si vždy přečtěte etiketu/návod k použití.