Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

DuPont™ Biplay® SX® herbicid

hubí dvouděložné jednoleté plevele v obilninách

Biplay® SX® je systémový a vysoce selektivní dvousložkový herbicid k hubení dvouděložných plevelů včetně pcháče osetu v obilninách bez podsevu kromě ovsa.

Biplay® SX®

Balení přípravku Biplay® SX®

DuPont™ Biplay® SX® herbicid řeší dvouděložné jednoleté plevele v obilninách. Přípravek obsahuje 2 účinné látky, patřící do skupiny sulfonylmočovin, jejichž mechanismem účinku je inhibice tvorby enzymu acetolaktátsyntetázy. Účinné látky metsulfuron-methyl a tribenuron-methyl jsou přijímány převážně listy a krátce po aplikaci přípravku i kořeny plevelů.

Přípravek Biplay® SX®  je prodáván i spolu s herbicidem Starane® Forte, který bezkonkurenčně hubí svízel přítulu ve všech růstových fázích.

 

Hlavní výhody:

  • Výborná účinnost na široké spektrum dvouděložných plevelů v obilninách, např.: brukvovité, heřmánkovité, šťovíky, mák vlčí
  • Navíc hubí violky, rozrazily, chrpu, hluchavky, kakosty, ptačinec, úhorník a zemědým
  • Vysoká účinnost na pcháč
  • Vysoce selektivní k obilninám
  • Registrované použití až do fáze praporcového listu obilniny (BBCH 39)
  • jako následnou plodinu lze pěstovat řepku ozimou

 

Starane® je registrovaná ochranná známka Dow Chemical Company.

Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze orientační povahu. Před použitím si vždy přečtěte etiketu/návod k použití.