Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Agent™

řeší houbové choroby jako je padlí v obilninách

Fungicidní přípravek Agent™ obsahuje dvě účinné látky – propikonazol ze skupiny azolů a fenpropidin ze skupiny morfolinů.

Agent™

Balení přípravku Agent™

Agent™ má vynikající účinnost proti houbovým chorobám, braničnatkám, rzem a padlí v obilninách.
Účinná látka propikonazol zastavuje vývoj hub inhibicí biosyntézy sterolů v buněčných membránách. Je to plně systemická látka, která se rychle a rovnoměrně šíří uvnitř rostliny. Biologický způsob účinku účinné látky propikonazol umožňuje její preventivní a kurativní použití.

Účinná látka fenpropidin je také plně systemická, v rostlině se šíří rovnoměrně směrem nahoru (akropetálně). Má velice dobrý eradikativní účinek proti padlí travnímu a řeší další houbové choroby obilnin. Je-li aplikován do tří dnů po zjištění prvních symptomů napadení, zabrání dalšímu šíření patogena a jeho pronikání do dalších částí pletiv rostliny.

Hlavní výhody:

  • Silný účinek proti padlí v obilninách
  • Vynikající TM partner (zejména pro přípravek Acanto® a Vertisan®)
  • Široké spektrum účinku
  • Dobrý účinek i za chladného počasí

Agent™ je ochranná známka spol. Syngenta.

Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze orientační povahu. Před použitím si vždy přečtěte etiketu/návod k použití.