Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

DuPont™ Coragen® 20 SC insekticid

efektivně hubí hmyz (např. škůdci jabloní a kukuřice)

Coragen® 20 SC vykazuje vynikající účinek proti řadě škůdců z řádu Lepidoptera a některých dalších druhů z řádu Coleoptera. Účinkuje i na škůdce s již vzniklou rezistencí.

Coragen® 20 SC

Balení přípravku Coragen® 20 SC

DuPont™ Coragen® 20 SC insekticid způsobuje rychlou paralýzu a úhyn hmyzu (např. škůdci jabloní). Expozice toxické dávce vede v důsledku ochrnutí k bezprostřednímu zastavení příjmu potravy s plným účinkem za 2 – 4 dny od ošetření. Účinkuje i ovicidně a hubí všechna larvální stádia a dospělce citlivých druhů hmyzu. Rychlý nástup účinku znamená vysokou úroveň ochrany plodiny proti poškození. Coragen® 20 SC účinkuje specificky na škůdce jabloní, kukuřice, brambor, révy vinné a další plodiny. Mezi základní vlastnosti přípravku patří: dlouhá rezidualita, vysoká a rychlá účinnost již od nízkých dávek, široké spektrum účinku, bez negativního efektu na užitečné členovce (včely, sluníčka, Trichogramma evanescens, aj.). Hmyz zasažený přípravkem Coragen® 20 SC rychle přestává přijímat potravu a dochází k mortalitě.

Hlavní výhody:

  • Vysoká účinnost i na již rezistentní populace hmyzu (mandelinka bramborová)
  • Kontaktní a požerový účinek
  • Široké spektrum škůdců
  • V hodný do systémů integrované ochrany a antirezistentních programů
  • Neškodný pro užitečný hmyz a včely
  • Umožňuje okamžitý vstup do porostu po zaschnutí postřiku

Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze orientační povahu. Před použitím si vždy přečtěte etiketu/návod k použití.