Hologram DuPont™ Izon®

Nový hologram Izon®

Vážení obchodní přátelé,

chtěli bychom Vás informovat, že DuPont – divize přípravků na ochranu rostlin používá novou verzi hologramů DuPont™ Izon® na svých produktech. Důvod zůstává stejný, a to pomoci zemědělcům identifikovat originální přípravky společnosti DuPont od nelegálních čipadělaných produktů na trhu.

Padělané přípravky často obsahují nižší množství účinné látky nebo ji zcela postrádají. Zemědělci, kteří padělky používají, se vystavují riziku ztráty kontroly nad svými plodinami, které mohou být díky kontaminaci zabaveny či zničeny. Dále riskují finanční ztrátu. Narozdíl od originálních registrovaných přípravků, které jsou testovány i z hlediska dopadu na lidské zdraví a životní prostředí, mohou falzifikáty obsahovat neznámé toxické příměsi. Ty mohou poškodit či ohrozit jak zdraví zemědělců, tak životní prostředí a kvalitu vody.

Profitabilní a kontinuální výroba je podmíněna používáním testovaných a osvědčených přípravků na ochranu rostlin. Originální přípravky společnosti DuPont pomáhají zajistit vysokou kvalitu výnosu a jeho množství, pokud jsou používány v souladu s povolením použití. Identifikace padělaných přípravků je většinou obtížná a časově náročná, proto DuPont používá na obalech patentovanou technologii Izon®, která zajišťuje snadnou a rychlou kontrolu již při nákupu přípravků. Tento systém chrání originální produkt.

Nový hologram Izon® pro přípravky společnosti DuPont – jednoduché odlišení od padělků

Hologram DuPont™ Izon® zabezpečuje, že vlastníte originální přípravek společnosti

DuPont! Je to 3D obrázek červeného loga spol. DuPont na zeleném pozadí, které znázorňuje mapu světa. Hologram Izon® umožňuje okamžitou vizuální kontrolu objevujících se teček. Jak postupovat, abyste se ujistili, že se jedná o originální balení přípravku? Nakloňte hologram tak, aby byla vidět jedna tečka na levém okraji, dvě tečky na pravém okraji, tři tečky na horním okraji a čtyři na dolním okraji. Tečky by se měly na jednotlivých stranách hologramu objevovat a mizet podle toho, jak hologram nakloníte. Navíc text “©DUPONT - IZON®”, který se objevuje během naklánění hologramu, garantuje originalitu přípravku společnosti DuPont. Technologie identifikace originálních přípravků Izon® je patentována divizí DuPont Authentication Systems.

V případě, že máte jakékoliv otázky týkající se identifikace originálních přípravků společnosti DuPont, kontaktujte, prosím, nejbližšího regionálního zástupce společnosti.

S pozdravem

Robert Schmiedl

Country Manager CPP CZ&SK

Informace uvedené na těchto stránkách mají pouze orientační povahu. Před použitím si vždy přečtěte etiketu/návod k použití.