Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Dietní potravinové doplňky

Dietní potravinové doplňky s klinicky ověřenými zdraví prospěšnými účinky.

Poptávka spotřebitelů po zdraví prospěšných potravinových doplňcích neustále roste a výrobci na tuto skutečnost musí reagovat. Společnost DuPont se proto zaměřila na inovativní doplňky s kontrolovaným složením.

Portfolio DuPont™ Danisco® zahrnuje řadu bioaktivních složek, které mají klinicky ověřené zdraví prospěšné účinky.

Můžete jimi obohatit vaše potravinové doplňky například o látky podporující imunitu, zažívání a zdraví oběhové soustavy nebo kostí.

Díky přísadám, jako jsou probiotika, fytosteroly, vitamín K, betain, probiotická vláknina, xylitol a laktitol, budete moci reagovat na rostoucí poptávku spotřebitelů po produktech podporujících zdraví.

Naše sojové produkty přispívají k všeobecnému zdraví a kondici v klinické výživě i jako součást sportovních nápojů pro výkonnostní sportovce. Je klinicky ověřeno, že sojový lecitin a cholin mají pozitivní vliv na buněčné stěny, paměť a kognitivní funkce. Sojový protein se může stát klíčovým zdrojem proteinu potřebného k budování svalové hmoty a podpoře regenerace svalů v rámci cvičebního programu.