Ochrana stěnových konstrukcí

Difuzně otevřené pojistné hydroizolace pro stěny

Difuzní fólie DuPont™ Tyvek® lze použít na stěnách, abyste vytvořili sekundární zábranu proti vodě s vysokou životností, která poskytuje ochranu proti vnější vlhkosti, kondenzaci a infiltraci vzduchu.

Ať už jsou vaše stěny postaveny z čehokoli, je důležité je účinně chránit proti potenciálně škodlivému pronikání vzduchu a vlhkosti.  Instalací difuzní fólie Tyvek® nejen zlepšíte tepelné vlastnosti – ale přidáte také sekundární vnější zábranu proti vodě, která bude chránit integritu konstrukce budovy mnohem lépe než jakákoli stavební fólie.

Účinná ochrana proti vnějším vlivům

Difuzní fólie Tyvek® poskytují účinnou sekundární zábranu proti vodě už od okamžiku, kdy je nainstalujete. To je velká výhoda v průběhu stavby, kdy jsou konstrukce před dokončením vnějšího pláště často vystaveny vlhkosti a dalším vnějším vlivům. A protože je její unikátní funkční vrstva mnohem silnější než vrstvy většiny konkurenčních difuzních fólií, nabízí fólie Tyvek® zábranu proti vodě, která vydrží.

Tyvek® Housewrap, Soft, Solid Silver a UV Facade splňují normu EN 13859 pro podkladní pásy. A díky produktům DuPontTM Tyvek® FireCurbTM přináší společnost DuPont novou úroveň ochrany – k ověřeným vlastnostem fólií Tyvek® přidává účinné samozhášecí vlastnosti.

Účinná ochrana proti vnitřním vlivům
Pojistná hydroizolace - sekundární zábrana proti vodě poskytovaná zvnějšku difuzními fóliemi Tyvek® je doplněna instalací parozábran AirGuard® zevnitř. Parozábrany AirGuard® speciálně vyvinuté tak, aby zlepšovaly vzduchotěsnost a omezovaly kondenzaci, jsou 100% vzduchotěsné a vyhovují normě EN 13984.

Ať už používáte parozábrany AirGuard® Sd5, Sd23 či Reflective, můžete se spolehnout na jejich schopnost regulovat kondenzaci a zvyšovat energetickou účinnost.

Doplňky pro dlouhodobou funkčnost

Společnost DuPont vyvinula řadu doplňků Tyvek®, které doplňují fólie Tyvek® a parozábrany AirGuard® a přinášejí tak kompletní trvale udržitelné řešení.

Páska Tyvek® UV Facade, DuPontTM FlexWrap NF a další těsnicí pásky Tyvek® jsou speciálně navrženy tak, aby pomáhaly zabránit průsaku vytvořením vodotěsného obvodového pláště a zaručovaly dlouhodobou funkčnost. Jejich vynikající lepicí vlastnosti i za extrémní vlhkosti umožňují použití na stěnách jak v interiéru, tak v exteriéru.

VÝROBKY A SLUŽBY SPOLEČNOSTI DUPONT

INFORMACE A NÁMĚTY