Tyvek-UK_Header-UA-8_DAM_15_DuPont_Tyvek&Airguard_Strathaven_1250x328

Vnitřní vzduchotěsnost

VÝROBKY A SLUŽBY SPOLEČNOSTI DUPONT

AirGuard® Reflective

DuPont™ AirGuard® Reflective je nízkosálavá izolace, která může v kombinaci se vzduchovou mezerou zvýšit tepelný komfort odrážením až 95 % sálavého tepla zpět do budovy.

AirGuard® Sd23

AirGuard® Sd23 je vysoce jakostní transparentní parozábrana se špičkovou mechanickou pevností.

AirGuard® Sd5

DuPont™ AirGuard® Sd5 je pevná průhledná parozábrana, která zlepšuje vzduchotěsnost prostřednictvím snižování tepelných ztrát prouděním a úniku vzduchu, a také minimalizuje riziko kondenzace v prostoru izolace střechy a stěn.

Akrylová páska Tyvek®

Akrylová lepicí páska DuPont™ Tyvek® je ideální jednostranná páska pro opravy menších poškození fólií nebo pro zajištění spolehlivého přechodu kolem oken a potrubí. Zajišťuje pevné a trvanlivé spoje a je vhodná pro použití s většinou produktů Tyvek® a AirGuard®.

Butylová páska Tyvek®

Butylová lepicí páska DuPont™ Tyvek® zajišťuje vlhkotěsné a vzduchotěsné spoje difuzních fólií Tyvek® nebo parozábran AirGuard® a široké řady materiálů.

Metalizovaná páska Tyvek®

Metalizovaná páska DuPont™ Tyvek® je jednostranná odrazivá vodotěsná lepicí páska, která se používá pro utěsnění překrytí střešních difuzních fólií Tyvek® Solid Silver a parozábran DuPont™ AirGuard®.

Oboustranná páska Tyvek®

Oboustranná lepicí páska DuPont™ Tyvek® je zdokonalená těsnicí páska, která spojuje všechny fólie Tyvek® a hladké povrchy a účinně těsní přesahy fólií.

Páska na fasády Tyvek® UV Facade

Páska Tyvek® UV Facade je jednostranná lepící UV páska, která je určena pro použití s fóliemi Tyvek® UV Facade pro zajištění odolného utěsnění překrytí, prostupů a spojů.

Tyvek® AirGuard® Smart

tyvek-airguard-thumbnail

Tyvek® AirGuard® Smart is a strong and lightweight flexible AVCL that can adapt its performance to changes in humidity levels during and after construction to provide superior airtightness and effective condensation control.