Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

DSP_Tyvek_Photo_Soft_Poland2007_07_1250X328

Řešení difuzních fólií Tyvek®

Řešení difuzních fólií pro ochranu a energetickou účinnost

Difuzní fólie hrají klíčovou roli v ochraně budov a obyvatel před přírodními živly. Investice do kvalitního řešení, jako je DuPont™ Tyvek®, může pomoci poskytnout dlouhodobou ochranu budovy – a také pocit jistoty.

Kromě vylepšení energetické účinnosti poskytují řešení difuzních fólií Tyvek® dlouhotrvající ochranu proti několika hrozbám, kterým je vystavena integrita budovy, včetně kondenzace a pronikání vody a vzduchu. Naše nejnovější průkopnické výrobky jdou ještě mnohem dál: díky přidání účinné samozhášecí vlastnosti do seznamu prověřených výhod chrání fólie Tyvek® budovy a jejich obyvatele ještě lépe.

Jako nezbytnou vrstvu pro sekundární odvod vody používají fólie Tyvek® vysoce odolnou funkční vrstvu, která je šestkrát až osmkrát silnější než u většiny konkurenčních vícevrstvých výrobků. Tato vrstva se skládá z tepelně stabilizovaného polyetylenu (HDPE), takže je zajištěna spolehlivost, dlouhodobá funkčnost a odolnost vůči UV záření i teplu – aspekty, které jiné difuzní fólie nemohou za všech okolností zaručit.

Tajemstvím je jedinečná jednovrstvá struktura: Fólie Tyvek® se skládají z milionů mikrovláken v homogenním „labyrintu“, který je paropropustný, ale přesto vodotěsný.

Zjistěte více o jedinečnosti fólií Tyvek®

Difuzní fólie Tyvek® jsou univerzální, lehké, jejich instalace je velmi jednoduchá a nabízejí garanci kvality společnosti DuPont, včetně 10leté záruky.

 

VÝROBKY A SLUŽBY SPOLEČNOSTI DUPONT

 • Tyvek® Supro

  Vodotěsná fólie Tyvek® Supro je vhodná pro všechny šikmé střechy s bedněním i bez bednění komerčních i bytových budov.

 • Tyvek® FireCurb™ Housewrap

  Zvyšte ochranu budov na další úroveň díky DuPont™ Tyvek® FireCurb™ Housewrap –­ samozhášecí fólii s výhodami difuzní fólie Tyvek®.

 • Tyvek® Solid

  Tyvek® Solid chrání izolaci a strukturu stěny před venkovními podmínkami počasí a účinky kondenzace.

 • Tyvek® Solid Silver

  DuPont™ Tyvek® Solid Silver je fólie odrážející teplo, která může pomoci vylepšit tepelnou účinnost systémů stěn v létě odrážením až 88 % sálavého tepla a v zimě snížením tepelných ztrát prouděním.

 • Tyvek® Housewrap

  DuPont™ Tyvek® Housewrap je paropropustná difuzní fólie pro stěny, která poskytuje ochranu proti vlhkosti dřevěným, ocelovým a betonovým stěnám.

 • Tyvek® UV Facade

  DuPont™ Tyvek® UV Facade poskytuje optimální ochranu proti UV záření, větru a vlhkosti, a je prověřenou volbou pro systémy otevřených obkladů chránících proti dešti.

 • Tyvek® Soft

  Tyvek® Soft je odolná lehká difuzní fólie pro stěny, která je vzduchotěsná, vodotěsná a ideální pro použití u dřevostaveb.

 • Tyvek® Metal

  Střešní hydroizolace Tyvek® Metal umožňuje odtok případné kondenzace pod plechovými krytinami se stojatými drážkami a zvyšuje celkovou vzduchotěsnost.