DuPont-AirGuard-AVCL-Brandpage

AirGuard®: Řešení parozábran

Energeticky účinné a vzduchotěsné řešení s parozábranami AirGuard®

Parozábrany AirGuard® jsou 100% vzduchotěsné. Tím pomáhají snižovat tepelné ztráty prouděním a poskytují účinné regulování kondenzace ve všech typech budov.

Fólie DuPont™ AirGuard® může výrazně snížit tepelné ztráty prouděním a zvýšit energetickou účinnost. Regulací přenosu tepla a odrážením tepla uvnitř budovy pomáhá udržovat budovu v létě chladnou a v zimě teplou.

Parozábrany DuPont™ AirGuard® zajišťují pečlivě propracovanou regulaci vodní páry, aby vašemu projektu pomohly splnit požadavky na udržitelnost budovy a šetrnost k životnímu prostředí.

Jejich použití ve střechách a stěnách splečně s difuzními fóliemi Tyvek® vytvoří vzduchotěsný a paropropustný obvodový plášť. Společně poskytují trvale udržitelné řešení pro optimální energetickou účinnost a komfort interiéru.

A protože jsou od společnosti DuPont, garantují parozábrany AirGuard® kvalitu podpořenou 10letou zárukou. 

PŘÍPADOVÉ STUDIE

VÝROBKY A SLUŽBY SPOLEČNOSTI DUPONT

 • tyvek-airguard-thumbnail

  Tyvek® AirGuard® Smart

 • AirGuard® Reflective

  DuPont™ AirGuard® Reflective je nízkosálavá izolace, která může v kombinaci se vzduchovou mezerou zvýšit tepelný komfort odrážením až 95 % sálavého tepla zpět do budovy.

 • AirGuard® Sd5

  DuPont™ AirGuard® Sd5 je pevná průhledná parozábrana, která zlepšuje vzduchotěsnost prostřednictvím snižování tepelných ztrát prouděním a úniku vzduchu, a také minimalizuje riziko kondenzace v prostoru izolace střechy a stěn.

 • AirGuard® Sd23

  AirGuard® Sd23 je vysoce jakostní transparentní parozábrana se špičkovou mechanickou pevností.