Tyvek® podklad pro dlouhodobě osvědčená výkon

Poptávka po par-open membrán silně vzrostl za posledních patnáct let, což vede k vysoce konkurenčním trhu, plněné různými podstřešní hráči a technologií.

Prodyšná střešní Oddělovací Dnes hrají zásadní roli ve vysoké kvalitě rozbil střešní a stěnové konstrukce, kde se postarají o odolnost proti větru, prodyšnost par a hydroizolace. Chcete-li chránit své investice v dlouhodobém horizontu, ale vyplatí se vybírat osvědčené produkty, které budou fungovat spolehlivě během celého jejich životního cyklu. Koneckonců, jeden prosakující střecha membrána je vše, co potřebujete k tomu, aby se celá střešní konstrukce neúčinný, odchodu z budovy a její interiér náchylné k poškození z vody pronikání.

V důsledku toho se stále více a více odborníků nyní určit kvalitní řešení od příjmení, které důvěřujete: DuPont™ Tyvek®.

Funkčních vrstev: Kvalita a tloušťka jsou kritické

Tloušťka a kvalita funkční vrstvě v podstřešní jsou to, co určit její trvanlivost (sekundární funkce vodní prolévání) v průběhu stavebních prací, a po něm. Funkční vrstva DuPont™ Tyvek® je cca. šest až osm krát silnější než mikroporézní vrstva většiny běžných vícevrstvých membrán.

Stárnutí Factor Poškození v podložení

Klíčovým faktorem, který určuje, jak vodotěsné podložky bude v dlouhodobém horizontu je jejich schopnost odolávat procesy stárnutí způsobené UV záření a vysokým teplotám.

Expozice UV záření dochází často v průběhu výstavby, kdy jsou prodyšné membrány vždy nezakryté po delší dobu. Dlouhodobé vystavení vysokým teplotám může také zhoršit vodotěsnost; to se často vyskytuje u plechových krytin, což je více náchylný k hromadění tepla.

Tyvek® překonává Vícevrstvá prodyšná Střešní podložení

Při komplexní test stárnutí provedeného nezávislým SP Technical Research Institute Švédska, DuPont ™ Tyvek® prodyšné membrány překonala všechny Vícevrstvá prodyšná Oddělovací, které byly testovány. Testovací program k závěru, že i po vystavení přímému UV záření a utrpěli vysoké teploty, může Tyvek® membrány ještě mnoho let efektivní vodotěsné ochranu.

Během testů, které byly provedeny v souladu s EN 13859 předpisů, všechny prodyšné podložky byly vystaveny přímému UV záření, a jejich pokračující odolnost proti vodě se pak testován třídě W1.

Tyvek® prokázána vyšší trvanlivost a výrazně vyšší odolnost vůči UV záření.

Dále všechny prodyšné podložky byly vystaveny teplotě 90 °C (nad požadavek CE 70 °C), a jejich další odolnost proti vodě byla testována na třídě W1. Opět, Tyvek® prokázaly vysokou odolnost a vynikající odolnost.

 

Trvalá ochrana kondenzace

Díky vysoce odolného funkční vrstvy, Tyvek® podložky nejen zajistit vodotěsnost v dlouhodobém horizontu. Zajištěním odolný proti větru a prodyšnost par, ale také chrání povrchy a struktury lépe proti kondenzaci, než testovaných Vícevrstvá prodyšná podstřešní.

Takže tím, že kombinuje řešení Tyvek® a AirGuard®, že je možné vytvořit struktury, které jsou velmi energeticky účinné - a zůstane to tak pro nadcházející roky.