Stavíme energeticky úsporné domy s hermetické stavebnictví

Tyvek-UK_Hero-A-2_DAM_71_DuPont_Tyvek&Airguard_Strathaven_690x345

Optimální vzduchotěsnosti je klíčovým faktorem při vytváření energeticky úsporných domů. DuPont™ Tyvek® and AirGuard® stavební obálka membrány a příslušenství poskytují komplexní řešení, které pomáhají dosáhnout optimální vzduchotěsnost, a tím i optimální energetickou účinnost.

Vzduchotěsný plášť budovy by mělo přinést řízenou výměnu vzduchu a propustnost vzduchu, čímž se získá dostatečné větrání, a přesto se zabránilo kondenzaci a konvekcí tepelné ztráty.

Vzduchotěsnosti je zásadním rysem energeticky úsporných domů. To znamená lepší kontrolu vlhkosti a větší tepelného výkonu, stejně jako větší komfort v interiéru. To vše je snadno dosáhnout DuPont™ Tyvek® a AirGuard® produkty pláště budovy.

Vytvoření celostní řešení s Tyvek® a AirGuard®

Společně Tyvek® a AirGuard® nabízejí vynikající a vzduchotěsné řešení pro energeticky úsporné domy, kontroly vlhkosti a dlouhodobá ochrana obvodového pláště budovy. Kombinace těchto vysoce kvalitní, odolné membrány pro obálky řešení budovy může pomoci, aby se domů vzduchotěsné a iv budoucnosti. Kombinace Tyto vysoce kvalitní, vysoce výkonné, budou odolné membrány, aby váš domov je vzduchotěsná a pro budoucnost. Tyvek® a AirGuard® membrány splňují aktuální kódy udržitelnosti normy pro energeticky úsporné domy.

Parozábran DuPont™ AirGuard® je základní prvek při vytváření vzduchotěsné opláštění budov. Kromě toho, se rozhodly pro instalaci do metalizované membrány, jako jsou například reflexní AirGuard®, nejen zabraňuje úniku vzduchu, ale také zajišťuje, že teplo je vyzařováno zpět do budovy.

Chcete-li se, že jste získali maximální užitek, nabízíme také řadu míru pásky a příslušenství, které pro odstranění úniku z mezer a spár.

 

Stavba nevytápěných šikmých střech

V případě, že budova je stavba nevytápěných šikmých střech, instalace DuPont™ AirGuard® parozábrana je velmi důležité. Zvýšené využívání izolace stavby domu umožnil vyšší energetickou účinnost, ale bez nároku na střešní izolace, může to také znamenat nahromadění vlhkosti v budovách s chladnými šikmé střechy. Bez správně instalované DuPont™ AirGuard® parozábrana, bude vlhkost z běžné použití stavebního povstat a shromažďují se v podkrovním prostoru. To je běžná zejména po dokončení výstavby, během dočasné "vysychání" fáze, a poté při všech náročných studených vln.

I když nikdo nemůže ovládat počasí, můžete ovládat materiálů a metod, které používáte pro vysoce kvalitní, energeticky nenáročných domů. Kombinací vzduchotěsné DuPont™ AirGuard® parozábrany s vodotěsnou DuPont™ Tyvek® prodyšná membrána, můžete dosáhnout energeticky úsporné domy, které zajišťují optimální vzduchotěsnost, kontrolu vlhkosti a tepelný výkon, a splňují současné stavební udržitelnost kódy.