Vytvořte vzduchotěsnou stavbu bez výskytu kondenzace použitím parozábrany

Parozábrana je integrovanou součástí obvodového pláště budovy. Používá se jako vnitřní izolace a nabízí zásadní ochranu pro regulaci vodní páry a pohybu vzduchu. Účinná parozábrana musí být 100% vzduchotěsná a musí poskytovat účinnou regulaci kondenzace, a také musí sloužit pro regulaci přenosu tepla prouděním a zdokonalení pohodlí v interiéru.

Jako vrstva pro zamezení průniku vzduchu a vlhkosti napomáhá parozábrana předcházet úniku teplého vzduchu do chladnějších vnějších ploch, kde dochází ke kondenzaci na kapky vody, prostřednictvím správné volby parozábrany můžete dosáhnout tepelně účinné konstrukce bez vzniku kondenzace.

Parozábrany AirGuard®: optimální řešení

Společnost DuPont vyvinula fólie pro regulaci vodní páry jako účinnou vnitřní izolaci pro zajištění vyšší ochrany. Parozábrany AirGuard® napomáhají udržovat v interiéru teplý vzduch a předcházet škodlivé a nezdravé kondenzaci, ke které může docházet v prostoru střechy. Jejich precizně vyvinutá funkce regulace vodní páry a vzduchotěsnosti také umožňuje použití u zateplených a nezateplených šikmých střech, což eliminuje použití provětrávaných systémů.

Řada produktů AirGuard® přispívá k optimalizaci tepelné účinnosti konstrukcí s použitím hodnoty propustnosti vodní páry Sd od ≥ 5 m (AirGuard® Sd5) až po > 2000 m (AirGuard® Reflective). V kombinaci se širokou řadou lemovacích pásek Tyvek® mohou parozábrany AirGuard® zvýšit tepelnou účinnost budovy. Také značně přispívají ke zvýšení energetické účinnosti, v zimním období napomáhají udržovat v budovách teplo a v letním období je pomáhají ochlazovat pomocí regulace přenosu tepla a vodní páry.

Pro další informace o parozábranách AirGuard® navštivte Často kladené otázky