Systémy obvodových plášťů

Fasádní systémy DuPont™ Tyvek® a AirGuard®

Jako inovativní dodavatel prověřených systémů obvodových plášťů nabízí DuPont™ Tyvek® úplnou řadu vysoce účinnných difuzních fólií a doplňků pomáhajících předcházet infiltraci vzduchu a vlhkosti a zlepšovat energetickou účinnost ve všech typech budov.

Při společném použití vytvoří difuzní fólie Tyvek® a parozábrany AirGuard® odolné trvale udržitelné řešení fasádního systému obvodového pláště. Jsou navrženy tak, aby splňovaly současné požadavky na udržitelnost budov a jsou produktem společnosti DuPont, odborníka na kvalitní materiály a problematiku udržitelnosti budov.

Difuzní fólie Tyvek® jsou odolné proti UV záření a teplu. Jejich jedinečná technologie je paropropustná a přitom vodotěsná, což zaručuje ochranu proti kondenzaci a pronikání vlhkosti a vzduchu skrz vnější stěny.

Parozábrany AirGuard® jsou vyvinuty tak, aby byly vysoce odolné proti vodní páře a 100% vzduchotěsné. To pomáhá regulovat přenos tepla a výrazně zvyšuje energetickou účinnost.

Naše řada těsnicích pásek Tyvek® je speciálně navržena tak, aby doplňovala difuzní fólie Tyvek® a parozábrany AirGuard® a vyvářela tak mnohem vzduchotěsnější těsnění pro kompletní trvale udržitelné řešení obvodového pláště.

Díky inovativnímu vývoji, který pomáhá lépe chránit budovy i osoby uvnitř budov, společnost DuPont opět zvedá laťku v celém odvětví. Naše výrobky nové generace zahrnují metalizované fólie pro větší tepelný komfort a samozhášecí fólie Tyvek® FireCurbTM, které splňují Evropskou požární třídu B (EN 13501-1).

Tyto nové výrobky jsou speciálně navrženy tak, aby podporovaly osvědčené postupy v oblasti výstavby udržitelných budov, a mohou hrát důležitou roli ve splňování a překračování energetických předpisů, norem a certifikací.

INFORMACE A NÁMĚTY