Corian® pro design v maloobchodě

DuPont™ Corian® – design pro maloobchod

Interiérový design pro maloobchod vyvedený v povrchovém materiálu DuPont™ Corian® ohromí zákazníky i obchodníky.

Architekti a designéři povrchový materiál DuPont™ Corian® s oblibou používají v celé řadě oblastí – najdete jej začleněn do pokladen, stravovacích zařízení, využívá se k obložení stěn, nábytku, vitrín, herních stolů i toalet.

Jako příklad poslouží obyčejný recepční pult

Povrchový materiál Corian® je pro recepční pulty chytrou a praktickou volbou, ale designéři vědí, že na něm není zhola nic obyčejného. Technologie použitá při výrobě povrchu Corian® je v oblasti tvarovatelných materiálů skutečně průlomová. Tento povrch lze po zahřátí vytvarovat do výjimečných tvarů jakýchkoli rozměrů. Možnosti textury a barev jsou nekonečné. Tento materiál přímo láká, abyste se jej dotkli... a nebudete od něj moci odtrhnout oči. Je ideální pro maloobchodní prostředí. Neporézní povrchový materiál Corian® při správném čištění zabraňuje hromadění usazenin a množení plísní. Bez problémů odolá náročnému provozu. Jedná se o obnovitelný a odolný materiál, který najde široké využití v jakýchkoli vašich odvážných a inovativních plánech.

Univerzální, působivý a odvážný

Povrch Corian® je pro maloobchodní prostory ideální díky své všestrannosti a praktičnosti. Lze jej tvarovat tak, aby se vešel do těsných prostor, nebo vytvořit působivé prvky. Jelikož se jedná o materiál pevný v celé své struktuře, lze ze něj snadno vyložit nebo vyřezat logo obchodu. A protože některé barevné verze jsou průhledné, můžete působivost tohoto materiálu dále zesílit jeho podsvícením. Povrchový materiál Corian® lze použít k vytvoření interiérových i exteriérových výloh, značení a obložení stěn, přepážek a pokladen a vitrín v podstatě v jakémkoli maloobchodním prostředí.

Média

VIEWING: