Corian® pro bytový design

Bytové interiéry

Povrchový materiál DuPont™ Corian® dokáže vdechnout život vašim návrhům bez ohledu na to, o jaký typ domácnosti jde. 

Uvidíte, že kompaktní povrchy DuPont™  Corian® jsou ideálním materiálem pro pracovní desky v každé místnosti. Poskytnou skvělou službu v kuchyni, koupelně a dalších bytových interiérech. Mezi jejich největší přednosti patří krása, síla a univerzálnost.

Vaše kuchyně díky povrchovým materiálům DuPont™ Corian® doslova ožijí

DuPont™ Corian® je skvělou volbou pro celou řadu kuchyňských stylů, od nejmodernějších až po ty tradiční, od chladně minimalistických až po hřejivé a domácké. Corian® nabízí výjimečnou flexibilitu designu v široké škále zářivých barev, a je tedy ideální pro kuchyňské pracovní desky, obklady a vestavěné dřezy a mnoho dalších nápaditých použití. Při jeho použití vznikají pouze jemné spoje a jeho elegantní, hygienický a neporézní povrch jistě nadchne každého zákazníka.

Návrh dokonalé koupelny

Díky spojům, které jsou téměř neviditelné na pohled a které ani na dotek téměř neucítíte, se mohou povrchy Corian® stát tím hlavním prvkem, který ve vaší koupelně přitáhne pozornost. Univerzální působivý vzhled znamená, že můžete vytvářet úžasné designové návrhy v barvě dle vlastního výběru pro obklady stěn, sprchové vaničky, toaletní stolky i umyvadla. Odolný, neporézní a snadno udržovatelný povrch Corian® nabízí luxus a minimum starostí.

Přizpůsobení vzhledu konkrétnímu návrhu

Obkladový materiál DuPont™ Corian® lze přizpůsobit tak, aby vyhovoval jedinečnému vzhledu, barvě a stylu interiérových prvků. Dle libosti jej tedy tvarujte, ryjte do něj a formujte jej, chcete-li své inovativní vize ve svém bytě přivést k životu.