Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Stavební materiály

Inovativní stavební materiály

Společnost DuPont patří k nejúspěšnějším inovátorům ve stavebnictví ve všech sektorech a uplatněních. Na její stavební materiály, jako je ochrana před povětrnostními vlivy DuPont™ Tyvek®, povrchový materiál DuPont™ Corian®, křemenný povrchový materiál DuPont™ Zodiaq® a DuPont™ SentryGlas®, se můžete stoprocentně spolehnout.

Společnost DuPont v současné době snižuje provozní náklady na komerční výstavbu a pomáhá stavět efektivnější a trvale udržitelnější bytové a komerční budovy pro ekologičtější a zdravější svět. Dodáváme specializované stavební materiály určené ke stavbě a údržbě silnic a mostů, telekomunikací, jaderných i vodních elektráren, tedy vybudování infrastruktury, na níž je vaše obec závislá. Ať už litím betonu, pískováním oceli nebo vyvíjením inovací bezpečnostního skla k použití na pracovišti, společnost DuPont se do práce pouští s inteligentnějšími řešeními pro moderní budovy.