Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Oděvy a textilie

Inovace ve výrobě oděvů a textilií

Společnost DuPont vyrábí inovativní materiály, oděvy a textilie, které pomáhají chránit lidi i svět, který sdílíme, dnes i do budoucna.

Společnost DuPont spolupracuje přímo s výrobci oděvů a textilií, aby se dokonale obeznámila s potřebami hasičů, průmyslových pracovníků, policie a bezpečnostních složek, záchranných sborů a armády. Inovace na základě nejnovějších vědeckých poznatků se zaměřují na výrobu tkanin, vláken a ochranných oděvů, které pomáhají chránit zdraví lidí.

Společnost DuPont vynalezla a neustále zdokonaluje použití několika z předních světových značek, jako jsou DuPont™ Kevlar®, Nomex®, Tychem®,  Teflon® a Tyvek®. Zavázali jsme se aplikovat vědecké poznatky a inovace a pomáhat vyrábět ty nejlepší materiály pro ochranný oděvní a textilní průmysl i v budoucnu.

Vlastnosti tkaniny s úpravou Teflon®, kterou lze použít k výrobě oděvů i čalounění, zajišťují odolnost a dlouhotrvající ochranu před prachem a suchou zeminou i skvrnami od oleje nebo vody. Tkaniny s technologií Teflon® se snadněji udržují a zůstávají déle jako nové. 

Polymer DuPont™ Sorona® posunuje dlouhodobě udržitelné oděvy z hlediska funkčnosti a stylu na zcela novou úroveň. Nabízí řadu funkčních výhod a je dostatečně univerzální, aby se přizpůsobil nejrůznějším typům vláken a tkanin.

INFORMACE A NÁMĚTY