Stavebnictví

ZNAČKY SPOLEČNOSTI DUPONT

Přidat filtr

AirGuard®: Řešení parozábran

AirGuard®: Řešení parozábran

Parozábrany AirGuard® pomáhají v létě udržovat interiér chladnější, v zimě izolaci střechy a stěn účinnější a výrazně snižují tepelné ztráty prouděním. Nejdůležitější výhoda: méně kondenzace a větší komfort.

DuPont™ Plantex®

DuPont™ Plantex®

DuPont™ Plantex® nabízejí kompletní sortiment výrobků pro profesionály, od vysoce kvalitních řešení pro potlačení plevele a omezování růstu kořenů bez chemických látek až po stabilizační řešení zpevněných ploch.

Povrchové materiály Corian®

Povrchové materiály Corian®

Architekti a designéři po celém světě si povrchového materiálu DuPont™ Corian® cení především jako všestranného designového materiálu, který dokáže vdechnout jejich nejodvážnějším kreativním představám život. Využitím neobyčejných vlastností materiálu Corian® – například možnosti tepelného tvarování či využití jeho průsvitných verzí – mohou designéři přijít s ještě nápaditějšími využitími tohoto všestranného materiálu.

Řešení difuzních fólií Tyvek®

Řešení difuzních fólií Tyvek®

Výrobky difuzní fólie DuPont™ Tyvek® pro budovy poskytují prověřenou, dlouhotrvající ochranu proti infiltraci vody a vzduchu a účinkům kondenzace. Výrazně také vylepšují energetickou účinnost.

Těsnicí páska Tyvek®

Těsnicí páska Tyvek®

Těsnicí páska Tyvek® umožňuje bezešvé spojování difuzních fólií Tyvek® a parozábran AirGuard®. Společně snižují nekontrolované úniky vzduchu a výrazně zvyšují energetickou účinnost.

No results founds