Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Stavebnictví

Produkty pro stavebnictví

Společnost DuPont věnuje mnoho pozornosti dynamickému vědeckému výzkumu, jenž přináší řešení využitelná ve stavebnické praxi.

A právě proto patří k nejúspěšnějším inovátorům v tomto oboru. Na naše značky a produkty, jako je Tyvek®, SentryGlas®, povrchový materiál Corian®, křemenný povrchový materiál Zodiaq® či KEVLAR®, se můžete stoprocentně spolehnout. Materiály společnosti DuPont dnes najdete na staveništích v nejrůznějších zemích, kde vyrůstají bytové i komerční budovy. Přinášíme inovativní řešení, která vám pomohou obstát v neustále se proměňujícím moderním světě.

INFORMACE A NÁMĚTY

ZNAČKY SPOLEČNOSTI DUPONT

  • Povrchové materiály Corian®

    Architekti a designéři po celém světě si povrchového materiálu DuPont™ Corian® cení především jako všestranného designového materiálu, který dokáže vdechnout jejich nejodvážnějším kreativním představám život. Využitím neobyčejných vlastností materiálu Corian® – například možnosti tepelného tvarování či využití jeho průsvitných verzí – mohou designéři přijít s ještě nápaditějšími využitími tohoto všestranného materiálu.