Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Zemědělství

Produkty pro zemědělství, které farmářům pomáhají k úspěchu

Produkty společnosti DuPont pro zemědělství farmářům zprostředkovávají nejnovější vědecké poznatky a inovace a dávají jim možnost reagovat na problémy, s nimiž se setkávají a s nimiž se budou setkávat v budoucnu.

Naši zákazníci považují za úspěch, když vypěstují zdravé plodiny, prodají je a na prodeji vydělají. Společnost DuPont má ale vyšší ambice: udržitelné zajištění potravin pro celý svět. Naším cílem je dodávat produkty pro zemědělství, osivy počínaje a přípravky na ochranu plodin konče, které umožní dosažení vyšších výnosů a rozšíření výživnějších potravin. Věříme, že ve spolupráci se svými zákazníky dokážeme najít metody, jak zvýšit kvalitu, kvantitu i udržitelnost potravinové produkce.

Nepřehlédněte

  • Ochrana rostlin – Česká republika

    Oddělení přípravků na ochranu rostlin DuPont ™ v České republice nabízí širokou škálu fungicidních, herbicidních a insekticidních přípravků pro pěstitele obilnin, kukuřice, řepky, cukrové řepy a jiných plodin.

POUŽITÍ A APLIKACE

  • Osobní ochrana v zemědělství

    Zjistěte, jak mohou ochranné oděvy vyrobené z materiálů DuPont™ Tyvek® a DuPont™ Tychem® přispět k dostatečné ochraně pracovníků před křížovým přenosem bakterií a biologických látek v zemědělství a na farmách při přípravě a aplikaci fytosanitárních produktů.