Nabídka zaměstnání

Rozšiřte náš tým

Společně dokážeme nasytit stále rostoucí světovou populaci a zajistit pro ni do budoucna dostatek energie a bezpečnější prostředí pro život.

Naše vědecké znalosti lidstvu slouží již více než 200 let. Již dvě staletí navrhujeme, zprostředkováváme a uvádíme do praxe svá důmyslná řešení. Přečtěte si, jak ve spolupráci s akademickými pracovníky, vládami a dalšími subjekty a organizacemi z nejrůznějších koutů světa vyvíjíme nové a dokonalejší metody, jež pomáhají zabezpečit potřeby rozšiřující se celosvětové komunity. Tento svůj přístup k práci označujeme jako „inkluzivní inovace“.

Spolupracujeme s partnery z více než 90 zemí světa a 16 průmyslových odvětví a své drobné i zásadní vědecké inovace nabízíme pod řadou různých značek, mimo jiné pod značkami DuPont™ Nomex®, DuPont™ Teflon®, DuPont™ Kevlar®, DuPont™ Corian® a DuPont™ Tyvek®.

Do roku 2050 nás bude na světě žít už přes 9 miliard. To bude znamenat obrovskou zátěž pro planetu a pro nás samotné množství výzev. Společnost DuPont je tyto výzvy připravena přijmout, protože ví, že umí najít účinná řešení.

Seznamte se s pracovními příležitostmi, jež naše společnost nabízí, a začněte spolu s námi pracovat na řešeních, která ovlivní životy dalších generací.