Naše webové stránky používají soubory cookie, abychom vám mohli poskytnout lepší možnosti a online služby. Budete-li pokračovat, vyjádříte tak svůj souhlas s tím, abychom používali soubory cookie v souladu s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Media Center DuPont

Novinky ze společnosti DuPont, videa, akce a podrobné zprávy

Na této stránce si můžete přečíst, jakým způsobem se společnost DuPont podílí na řešení globálních problémů, jež souvisejí se zásobováním potravinami a energií a s ochranou lidského zdraví, a podělit se s námi o svůj názor. Najdete zde fakta o aktivitách a produktech společnosti i o našem přístupu k řešení globálních otázek, který označujeme jako „inkluzivní inovace“.

Seznamte se s novinkami ze společnosti DuPont a prostudujte si informace pro novináře a média z celého světa. K dispozici jsou nejnovější zprávy o společnosti a produktech, o konkrétních průmyslových odvětvích a podnicích, tiskové materiály pro novináře, videa, fotografie, informace o akcích a podrobné zprávy, jež přibližují náš přístup k řešení globálních problémů, tedy strategii inkluzivních inovací.  

NOVINKY (KORPORÁTNÍ)